Your cart is empty!

Naše mobilné aplikácie

NašePower Platform mobilné aplikácie

Stovky firemných užívateľov denne využíva naše mobilné aplikácie vytvorené v Power Apps s prepojením na automatizované postupy v Power Automate. Aplikácie neustále prispôsobujeme novým požiadavkám a potrebám každej firmy individuálne, preto máme iba spokojných zákazníkov.

S radosťou dlhodobo dotujeme vývoj mobilnej aplikácie JASOŇ. Využívaním našich služieb aj vy podporíte ochranu prírody na Slovensku. Pridajte sa k nám!

Ak vás zaujali mobilné aplikácie vyvíjané v Power Apps, prečítajte si aj náš blog o Power Apps.

Power Platform najlepšie IT online kurzy

Máme pre vás najlepšie online kurzy - praktické lekcie z našej dlhoročnej praxe pri vývoji mobilných aplikácií v Power Apps a automatizácie firemných procesov v Power Automate.

Ak chcete rýchlo začať tvoriť v Power Platform, pridajte sa k širokej komunite študentov našej online akadémie!

Mobilná aplikácia JASOŇ

Mobilná aplikácia pre operačné systémy Android, iOS a Windows vyvíjaná v platforme Power Apps a Power Automate s online databázou v cloude (SharePoint) umožňujúca zapisovanie pozorovaní rôznych druhov živočíchov či už v online režime (s prístupom na internet) alebo v offline režime bez momentálneho prístupu na internet. K najnovším funkciám patrí nahrávanie zvuku spevavcov v ľubovoľnom zariadení a ich automatizované zaradenie do databázy s pridaním GPS súradníc nahrávky a poznámky. Automatický export údajov vo formáte KML pre Google Earth Pro/Maps, XLSX pre AVES Symfony a CSV pre KIMS (Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky).

Aplikácia CraneService Brno

Táto skvelá aplikácia určená pre všetky mobilné zariadenia s operačným sytémom Android, Windows alebo iOS, vedie podrobnú evidenciu o žeriavoch a iných zdvíhacích zariadeniach, ich nasadeniach v projektoch, montážne, demontážne a servisné protokoly, dodacie listy a podobne. Aplikácia ukladá fotky, načítava QR kódy, odosiela emaily, generuje PDF dokumenty, ktoré je možné priamo na stavbe (alebo kdekoľvek inde) podpísať na obrazovke vášho mobilu. Appka beží na platforme Power Apps a Power Automate od Microsoftu s online databázou v cloude (SharePoint) s prístupom kedykoľvek a kdekoľvek.

Eshop ako mobilná appka

Eshop je vyvíjaný pre sieť firemných interných predajcov, ktorým výrazne uľahčí a zrýchli proces objednávky u klienta. Namiesto zdĺhavého vypisovania papierov pred klientom, predajca na pár kliknutí vyplní a odošle objednávku do databázy v cloude (SharePoint) pre ďalšie spracovanie a vystavenie faktúry. Údaje o klientovi automaticky načíta z FinStatu. Celý proces je užívateľsky jednoduchý a plne funkčný na všetkych zariadeniach (PC, notebook, iMac, smartfón, tablet) bez ohľadu na operačný systém (Windows, iOS, Android). Eshop ako mobilná aplikácia je vyvíjaná v platforme Power Apps a Power Automate.

Appka Plánovač opráv

Mobilná aplikácia navrhnutá v Power Apps na plánovanie opráv vozového parku Dopravného podniku v Bratislave. Údaje sa online ukladajú v databáze na SharePointe s možnosťou prístupu aj cez webový prehliadač. Aplikácia jednoduchou formou vedie kompletnú evidenciu opravy vrátane zodpovedného technika a objednaných náhradných dielov. V pravidelných intervaloch generuje emailové reporty o stave opráv kompetentným manažérom a detailne zobrazuje históriu každého vozidla.


Prečo mobilnú
aplikáciu od nás?

0
automat. postupov
0
mobilných aplikácií
0
našich klientov
0
rokov na trhu

Máte pre nás nový projekt?

Microsoft Power Platform

a title="Mobilné podnikové aplikácie Power Apps" h" d">M"bilné podnikové aplikácie Power Apps, automatizované postupy Power Automate, analýza a vizualizácia údajov Power BI, firemné webstránky Power Pages.
Mobilné podnikové aplikácie vytvorené v Power Apps
Power Apps je moderná platforma pre mobilné aplikácie bez obmedzení s možnosťou publikovania pre iOS, Android aj Windows. Jednoduché pripojenie k firemným údajom v cloude - SharePoint, SQL ale kľudne aj tabuľka v Exceli vo OneDrive.

SharePoint online

Tímová lokalita SharePointu je miestom na intranete určeným pre váš projekt alebo tím. SharePoint podporuje zdieľanie údajov a spoluprácu, môže byť zdrojom údajov pre Power Platform.
SharePoint - zdieľanie dát a úspešná splupráca v tíme
SharePoint podporuje tímovú prácu vďaka dynamickým a produktívnym tímovým lokalitám pre každý projektový tím, každé oddelenie a každú divíziu. Zdieľajte súbory, údaje, správy a zdroje informácií. Lokalitu si môžete prispôsobiť a zjednodušiť si tak prácu v tíme. Spolupracujte bez námahy a pritom bezpečne s členmi tímu v rámci organizácie aj mimo nej v počítačoch, Macoch a mobilných zariadeniach.

Cloud Microsoft 365 / Office 365

Garantovaná dostupnosť s 5 úrovňovým zabezpečením. Vždy aktuálne verzie softvérových aplikácií akonáhle sú vydané. Žiadne starosti o zálohovanie dát a prípadnu obnovu. Žiadne investície do výkonného hardvéru a jeho údržby a prevádzky. Veľmi komfortné a jednoduché aj pre menej skúsených užívateľov.
Bezstarostné cloudové riešenie
Či už pracujete v kancelárii alebo na cestách, máte k dispozícii obľúbené špičkové nástroje na podporu produktivity. Aplikácie balíka Office, ktoré sú každý mesiac aktualizované o nové funkcie a vylepšenia zabezpečenia, vám umožňujú vytvárať, upravovať a zdieľať súbory z PC alebo Macu alebo zariadenia so systémom iOS, Android™ alebo Windows a to s kýmkoľvek a v reálnom čase.

Power Platform najlepšie IT online kurzy

Máme pre vás najlepšie online kurzy - praktické lekcie z našej dlhoročnej praxe pri vývoji mobilných aplikácií v Power Apps a automatizácie firemných procesov v Power Automate.

Ak chcete rýchlo začať tvoriť v Power Platform, pridajte sa k širokej komunite študentov našej online akadémie!

Máte pre nás nový projekt?

Image
logo

Naše Power Apps mobilné aplikácie vytvorené na mieru pre firmených klientov využívajúcich Microsoft 365

Kontakty

SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o.

IČO: 47365757 | DIČ: 2023839059

IBAN: SK0583300000002900462672

+421 908 125 422

info@softver-na-mieru.sk

Informácie

Dôveryhodná firma

doveryhodna firma 2017