Your cart is empty!

Naše realizované projekty

Stovkyrealizovaných projektov

Každoročne pracujeme na desiatkach projektov. Od jednoduchých aplikácií pre jeden počítač a jedného užívateľa až po náročné firemné prostredia s desiatkami počítačov a užívateľov s prístupom z ľubovolného zariadenia. Náhľadové screeny (obrazovky) nájdete v galérii.

august 2022

WEBSTRÁNKA

SOFTVER-NA-MIERU.SK
Redizajn a optimalizácia firemnej webstránky. Prešli sme na najmodernejšie technológie, zapracovali najnovšie požiadavky na optimalizáciu webov, zmenili sme užívateľské rozhranie - všetko pre príjemnejší zážitok našich klientov a hlavne budúcich klientov.

august 2022

júl 2022

SPRACOVANIE OBJEDNÁVOK V PDF

Points Slovensko s.r.o.
Zavolal nám klient, či je vôbec možné spracovat PDF dokument - objednávku a následne naimportovať do skladovej evidencie v ODOO. Žiadny problém pre náš skúseny tím a Power Automate Desktop. Na jedno kliknutie sa automatizovane spracuje PDF-ko a vygeneruje sa Excel v požadovanom tvare, ktorý ODOO dokáže naimportovať. Viac sa môžete dozvedieť v našom Power Platform blogu.

Marec 2022

IT riešenie pre

Tripls Komárno
Komplexné riešenie pre prevádzku rýchleho občerstvenia (fast food). Ide o online prepojenie služieb Power Platform - dátové úložisko na SharePointe, desktop aplikácia MS Access, mobilné aplikácie v Power Apps, automatizované cloudové procesy v Power Automate. Navrhnuté riešenie plánuje služby v prevádzke rýchleho občerstvenia, pozície na ktorých bude zamestnanec pracovať, presne vypočíta odpracované hodiny a prestávky, eviduje prekážky v práci, zmeny a zámeny služieb.

Marec 2022

Február 2022

Mobilná aplikácia UCM - univerzitné profily

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Moderná aplikácia v Power Apps pre desktop, ktorá ukladá univerzitné profily zamestnancov, vedie evidenciu ich aktuálnych a predchádzajúcich zamestnaní, zručností, aktivít, prehľadne zobrazuje výsledky či zahraničné mobility. Úžasnou funkciou je výpočet skóre zamestnancov na základe výstupov ich tvorivej činnosti.

Október 2021

WEBSTRÁNKA

Power-Apps.sk
Návrh a realizácia webstránky pre návrh a vývoj mobilných aplikácií v Power Apps. Moderná webstránka je graficky príjemná, užívateľsky jednoduchá a je optimalizovaná pre vyhľadávače (SEO) podporená marketingom Google Ads. Aj vďaka tomu denne privádza nových návštevníkov.

Október 2021

September 2021

SharePoint a mobilná aplikácia pre DPB a.s.

Aj v bratislavskom dopravnom podniku už pochopili, že v dnešnej dobe tabuľky v Exceli nepostačujú. Oslovili nás preto, aby sme im vytvorili cloudové riešenie pre plánovanie opráv ich vozového parku. Veľmi radi sme tejto požiadavke vyhoveli a vytvorili sme im funkčný SharePoint s automatizovanými procesmi v Power Automate a mobilnú aplikáciu v Power Apps s nádhernými vizualizáciami štatistík v Power BI.

Apríl 2021

MOBILNÁ APLIKÁCIA pre CraneService Brno

Táto skvelá aplikácia určená pre všetky zariadenia vedie podrobnú evidenciu o žeriavoch a iných zdvíhacích zariadeniach, ich nasadeniach v projektoch, montážne a servisné protokoly, dodacie listy atď. Mobilná aplikácia žeriavy ukladá fotky, načítava QR kódy, odosiela emaily, generuje PDF dokumenty, ktoré je možné kdekoľvek podpísať.

Apríl 2021

február 2021

MOBILNÁ APLIKÁCIA COVID-19

pre celoplošné testovanie v obci Lozorno
Mobilná appka navrhnutá pre potreby celoplošného testovania na COVID-19. Má výrazne urýchliť a zjednodušiť administratívu spojenú s testovaním na COVID-19 vrátane oznámenia výsledku podľa preferencií testovaných (SMS, Email alebo tlačený certifikát). Mobilná appka na testovanie COVID-19.

január 2021

ESHOP ako MOBILNÁ APLIKÁCIA

pre KIBOSPORT
Eshop ako mobilná aplikácia je vyvíjaná pre sieť firemných interných predajcov, ktorým výrazne uľahčí a zrýchli proces objednávky u klienta. 
Pre užívateľa úplne jednoduché a bezstarostné. Mobilná appka Eshop.

január 2021

december 2020

ESHOP

Návrh a realizácia eshopu s bielou technikou značiek Electrolux a AEG. Optimalizovaný eshop pre vyhľadávače, automatizované spracovanie cien a dostupnosti tovaru od dodávateľa. Vrátane autorizovaného servisu. Garancia spokojnosti zákazníkov.

október 2020

WEBSTRÁNKA

AVgym, s.r.o.
Návrh a realizácia webstránky na mieru AVgym.sk. Aj napriek minimálnemu rozpočtu sme vytvorili pútavú webstránku ktorá zaujme a vyzve k spolupráci.

október 2020

september 2020

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Euroline Slovakia s.r.o.
FRODO - úplne nová firemná aplikácia na automatizované spracovanie fotiek rodinných domov pre lídra na trhu v Českej republike a na Slovensku. Mobilná aplikácia ukladá informácie do databázy v cloude (SharePoint) a samotné fotky ukladá do automaticky generovanej adresárovej štruktúry pre ďalšie použitie na webstránkach.
Pre užívateľa úplne jednoduché a bezstarostné.

máj 2020

SMS brána

Jazyková škola Kramár, s.r.o.
SMS brána vrátane možnosti odosielania emailov svojim študentom - všetko na jedno tlačítko, preto veľmi jednoduché pre užívateľa.

máj 2020

apríl 2020

EMAIL MARKETING

a-max, s.r.o.
Email marketing vytvorený presne podľa potrieb kamennej predajne s veľkým eshopom vrátane vytvorenia dvoch úspešných kampaní.

apríl 2020

FIREMNÁ APLIKÁCIA

KRANIMEX s.r.o.
Počítačová aplikácia vytvorená na mieru za účelom evidencie žeriavov, ich dielov a projektov v ktorých sú nasadené. Všetko pre užívateľa až príliš jednoduché a intuitívne.

apríl 2020

marec 2020

AUTOMATIZÁCIA PROCESOV V CLOUDE

SOFTVER-NA-MIERU.SK
Vytvorenie úplne automatizovaných procesov pre generovanie dokumentov (cenové ponuky, zálohové a daňové faktúry) vrátane schvaľovacieho procesu v Power Automate, prepojené s firemnou mobilnou aplikáciou v Power Apps.

november 2019

MOBILNÁ APLIKÁCIA

pmp4You s.r.o.
Ďalšia nová realizácia mobilnej aplikácie pre iOS/Android ale samozrejme aj PC/MAC s databázou umiestnenou v cloude (SharePoint) dostupnou kedykoľvek a odkiaľkoľvek vrátane offline zapisovania dát v prípade nedostupnosti internetu. Náhľadové screeny (obrazovky) nájdete v galérii.

november 2019

september 2019

MOBILNÁ APLIKÁCIA

Ornitologické združenie
A opäť jedna úspešná realizácia, skôr upgrade mobilnej aplikácie JASOŇ pre ornitológov, ktorí v prírode potrebujú zapisovať svoje náročné pozorovania rôznych druhov fauny. Preto bola požiadavka na online/offline verziu, nie všade je pokrytie internetom. V offline režime sú dáta uložené lokálne v zariadení, po pripojení k internetu sa ukladajú v cloude (SharePoint), aplikácia načítava GPS súradnice, nadmorskú výšku, z roletkového menu ponúka zoznamy druhov, kategórii, veku, lokalít atď. Náhľadové screeny (obrazovky) nájdete v galérii.

august 2019

AKADÉMIA VZDELÁVANIA

Či už sa snažíš posunúť svoju kariéru dopredu, vytvoriť si vedľajší projekt alebo sa len jednoducho pohrať s programovaním, našiel si to pravé miesto na začatie. Preskúmaj naše online kurzy, vyskúšaj svoje schopnosti v teste a pripoj sa k našej komunite študentov. Náhľady obrazovky nájdete v galérii.

august 2019

august 2019

WEBSTRÁNKA

CANDI Slovakia, s.r.o.
Návrh a realizácia webstránky na mieru PovinnostiEshopu.sk. Moderná webstránka je graficky príťažlivá, užívateľsky jednoduchá a je optimalizovaná pre vyhľadávače (SEO). Aj vďaka tomu denne privádza nových návštevníkov.

júl 2019

CHATBOT PRE MESSENGER

PROJEKT 15,  s.r.o.
ChatBot pre Facebook stránku s kozmetikou. Tento ChatBot jednoduchou formou prevádza registráciou potenciálnych záujemcov o nákup kozmetiky Oriflame s výraznou zľavou.

júl 2019

júl 2019

FACEBOOK OBCHOD (MARKETPLACE)

PROJEKT 15,  s.r.o.
Vytvorenie a nastavenie Facebook Obchodu pre stránku s kozmetikou. FB Obchod je v súčasnosti veľmi zaujímavý aj keď stále ešte nový predajný kanál pre produkty rôzneho druhu.

jún 2019

APLIKÁCIA NA ZÁLOHOVANIE DÁT

Euroline Slovakia s.r.o.
Najdôležitejšia činnosť každého administrátora je zálohuj, zálohuj a ešte raz zálohuj. Preto sme pre nášho dlhoročného klienta vyvinuli aplikáciu ktorá generuje zálohovacie scripty v celej LAN počítačovej sieti, eviduje začiatok spustenia zálohovania, ukončenie procesu zálohovania a všetko odosiela aj do e-mailu zodpovedným osobám. Užívateľsky jednoduchá a komfortná aplikácia s ktorou je zálohovanie firemných dát plne pod kontrolou.

jún 2019

máj 2019

WEBSTRÁNKA

CANDI Slovakia, s.r.o.
Návrh, realizácia a optimalizácia webstránky na mieru pre internetového predajcu kozmetiky tianDe. Webstránka je nielen moderná, dizajnovo príťažlivá ale je dobre navrhnutá z hľadiska SEO a preto denne privádza nových a nových návštevníkov ktorých s ľahkosťou mení na zákazníkov e-shopu.

marec 2019

WEBSTRÁNKA

pmp4You s.r.o.
Vytvorenie nádhernej webstránky na mieru pre internetového predajcu. Webstránka je nielen dizajnovo príťažlivá ale je dobre navrhnutá z hľadiska SEO a preto denne privádza nových a nových návštevníkov ktorých s ľahkosťou mení na zákazníkov.

marec 2019

január 2019

CHATBOT PRE MESSENGER

CANDI Slovakia, s.r.o.
ChatBot pre e-shop s kozmetikou. Tento ChatBot jednoduchou formou prevádza registráciou potenciálnych záujemcov o profitovanie z kozmetiky tianDe a nákupu s výraznou zľavou.

január 2019

CHATBOT PRE MESSENGER

SOFTVER-NA-MIERU.SK
CHATovacie roBOTy - aktuálny trend. Doteraz málo využívaný marketingový nástroj s ktorým vieme dosiahnuť fantastické výsledky! Viac informácií o internetovom marketingu.

január 2019

november 2018

MOBILNÁ APLIKÁCIA JASOŇ

Ornitologické združenie
Aplikácia JASOŇ pre ornitológov na online/offline zaznamenávanie pozorovaní rôznych druhov živočíchov vo voľnej prírode so zaznamenaním GPS súradníc a nadmorskej výšky. Aplikácia sama rozpozná, či má prístup na internet alebo nie. Ak je online, zapisuje dáta priamo do cloudu, ak internet chýba, zapisuje dáta lokálne v zariadení a neskoršie po pripojení ich odošle do databázy v SharePoint. Náhľadové screeny (obrazovky) nájdete v galérii.

október 2018

ONLINE INTRANET A PODNIKOVÉ APLIKÁCIE

pmp4You s.r.o.
Zriadenie cloudu pre zdieľanie a schvaľovanie dokumentov vrátane SharePoint online pre tímovú spoluprácu, komunikáciu a zadávanie úloh. K online prostrediu sme nasadili aj dve podnikové aplikácie, jednu pre desktop a jednu pre mobilné zariadenia.

október 2018

august 2018

MIGRÁCIA DO CLOUDU, ONLINE INTRANET A EMAIL

Euroline Slovakia s.r.o.
Vytvorenie cloudu pre zdieľanie súborov s externými partnermi, migrácia SharePoint 3.0 (2007) do verzie SharePoint online pre tímovú spoluprácu a komunikáciu, zadávanie úloh a podobne. Import firemných emailov z lokálneho Exchange 2007 do Exchange online vrátane kompletného nastavenia.

máj 2018

FIREMNÝ CLOUD A INTRANET

SOFTVER-NA-MIERU.SK
Zriadenie firemného cloudu pre zdieľanie súborov a dát, spustenie intranetu SharePoint pre tímovú spoluprácu a komunikáciu, zadávanie úloh a podobne. Prenos firemných e-mailov do Exchange online.

máj 2018

február 2018

TLAČ POŠTOVÝCH PEŇAŽNÝCH POUKAZOV

CREDITCARS s.r.o.
Jednoduchá aplikácia na tlač poštových poukazov typu SI. Klient bol nespokojný s aplikáciou z internetu - nedokázala tlačiť poukážky, čo je dosť závažný problém pre softvér ktorý to má umožňovať.

február 2018

DATABÁZA KLIENTOV A ŠKOLENÍ, VYDÁVANIE PREUKAZOV ODBORNEJ SPÔSOBILOSTI

Bezpa Consult s. r. o.
Aplikácia na mieru na evidenciu absolvovaných školení, klientov, tlač vydaných preukazov o odbornej spôsobilosti, automatické odosielanie SMS. Súčasťou projektu bolo aj prepojenie dvoch kancelárií v iných mestách prostredníctvom VPN.

február 2018

január 2018

OPRAVA APLIKÁCIE OD INÉHO DODÁVATEĽA

SPEDAS, s.r.o.
Opäť raz požiadavka na opravu a doplnenie novej funkcionality v aplikácií od iného dodávateľa - systém pre objednávky obedov v organizácií. Aj tento projekt bol odovzdaný k plnej spokojnosti zákazníka.

december 2017

REPORTING OBALOV

HAVI Logistics s.r.o.
Po úspešnej oprave nefunkčnej aplikácie má nadnárodná logistická spoločnosť záujem o vývoj softvéru na mieru. Pre štátne inštitúcie je nevyhnutné vykazovať obalový materiál z dodávaných tovarov. Dáta sa načítavajú v podnikovej LAN sieti z databázy ILOS zo serverov, ktoré sú umiestnené v Nemecku. Pri štvrťročných reportoch sa spracuje približne 250 tisíc záznamov. Dve verzie (pre CZ a SK).

december 2017

august 2017

DATABÁZA ŽIAKOV, SKUPÍN A UČEBNÝCH OSNOV

JAZYKOVÁ ŠKOLA KRAMÁR
Softvér na mieru pre jazykovú školu, evidencia žiakov, odučených hodín, automatické odosielanie domácich úloh a dosiahnutých výsledkov e-mailom. Dve jazykové verzie (SK a ENG).

máj 2017

OPRAVA APLIKÁCIE OD INÉHO DODÁVATEĽA

HAVI Logistics s.r.o.
Nadnárodná logistická spoločnosť mala špeciálnu požiadavku na opravu nefunkčnej aplikácie od iného dodávateľa. Opravená aplikácia importuje dáta z ILOS zo servera z Nemecka.

máj 2017

január 2017

OBJEDNÁVKY PREPRAVY, IMPORT/EXPORT, KONTROLA DÁT, E-MAIL

SpedUs, s.r.o.
Softvér na mieru pre špedičnú spoločnosť, import a kontrola dát z fakturačného systému Omega, e-mailové odosielanie objednávok v dvoch jazykových verziách.

júl 2016

EVIDENCIA REVÍZIÍ BEZPEČNOSTNÝCH ZARIADENÍ A POSTROJOV

a-max sk, s.r.o.
Aplikácia na mieru pre e-shop s bezpečnostnými potrebami, sledovanie cyklov kontroly, odosielanie upozorňujúcich e-mailov.

júl 2016

október 2015

DATABÁZA ZAMESTNANCOV V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE

ZO OZ KOVO VOLKSWAGEN SLOVAKIA a.s.
Aplikácia na mieru pre odborársku organizáciu v automobilovom priemysle - import dát zo SAPu, prideľovanie rôznych benefitov pre zamestnancov atď. Samostatná aplikácia pre voľbu predsedníctva organizácie.

máj 2015

SPRACOVANIE OBJEDNÁVOK Z E-SHOPU, FAKTURÁCIA, E-PODACIE HÁRKY

www.aquabiom.sk
Vývoj softvéru na mieru pre potreby e-shopu s vodnými rastlinkami, import dát, fakturácia, tlač štítkov, elektronické poštové hárky, grafy predaja - všetko plne automatizované. Dokonca s prístupom aj zo skleníka v záhrade.

máj 2015

august 2013

FIREMNÁ WEBSTRÁNKA, SEO

SOFTVER-NA-MIERU.SK
Zriadenie firemnej webstránky vrátane optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) - stránka veľmi rýchlo zaujíma popredné miesta v bezplatnom vyhľadávaní. Neskoršie pripájame aj iMarketing (PPC kampane Google AdWords).

august 2006

SEO A IMARKETING

Euroline Slovakia s.r.o.
Dlhodobo neriešený problém s optimalizáciou stránky pre vyhľadávače (SEO) sa podpísal pod výrazný prepad pozícií v bezplatnom vyhľadávaní. Po realizácií viacerých našich opatrení a nastavení sa pozície výrazne zlepšili a webstránka dosahuje rekordné návštevy a generuje z roka na rok viac a viac objednávok projektov rodinných domov. Ako ďalší podporný produkt boli spustené PPC kampane Google AdWords a Facebook, ktoré privádzajú nových zákazníkov.

august 2006

december 2005

FIREMNÁ SPOLUPRÁCA A ZDIEĽANIE DÁT

Euroline Slovakia s.r.o.
Riadenie firmy a tímov prostredníctvom intranetu SharePoint, vybudovanie procesu schvaľovania došlých faktúr, schvaľovania objednania spotrebného materiálu a ďalšie vnútorné procesy projekčnej kancelárie vrátane prístupu obchodných zástupcov z celého Slovenska a Českej republiky.

október 1996

SPRACOVANIE OBJEDNÁVOK, TLAČ PROJEKTOV, FAKTURÁCIA, E-MAILY

Euroline Slovakia s.r.o.
Vývoj softvéru na mieru pre potreby projekčnej kancelárie - od prijatia objednávky, cez spracovanie objednávky, veľkoformátovú tlač projektov, automatizovanú fakturáciu, e-maily klientom až po vyhodnotenie (reporty a grafy) pre vedenie, tvorba účelových databáz, automatický import/export dát - banka, pošta, ekonomický softvér Omega.

október 1996

Máte pre nás nový projekt?

Image
logo

Naše Power Apps mobilné aplikácie vytvorené na mieru pre firmených klientov využívajúcich Microsoft 365

Kontakty

SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o.

IČO: 47365757 | DIČ: 2023839059

IBAN: SK0583300000002900462672

+421 908 125 422

info@softver-na-mieru.sk

Informácie

Dôveryhodná firma

doveryhodna firma 2017