Your cart is empty!

Webstránky a eshopy

FASTcentrik
moderný a funkčný eshop

FASTcentrik je jedno z najpopulárnejších krabicových riešení na Slovensku a v Českej republike. Je to úžasná komplexná platforma pre začínajúci e-shop v nemilosrdnom prostredí internetového predaja. Stručne povedané, s prenájmom eshopového riešenia FASTcentrik získate množstvo potrebných funkcií na správu a prevádzku eshopu a navyše množstvo ďalších funkcií potrebných na vlastnú propagáciu, starostlivosť o zákazníkov, napojenie na platobné brány, účtovné a skladové systémy, sociálne siete, porovnávače tovarov, to všetko v súlade s GDPR.
Prijateľná cena
FASTcentrik je cenovo prijateľné riešenie, ktoré poskytuje všetky potrebné služby na rýchle zriadenie a prevádzku e-shopu na internete. Uspokojí náročné potreby nielen úzko zameraným obchodom s menšou ponukou tovarov, ale aj veľkým predajcom s tisíckami produktov na sklade. Podľa naších prepočtov a skúseností s tvorbou eshopov na mieru, nový majiteľ e-shopu so službou FASTcentrik ušetrí hneď pri spustení svojho eshopu do prevádzky jednu tretinu až jednu polovicu nákladov a ďalšie stovky EUR počas roka vďaka bezplatným aktualizáciám.

Webstránky
na mieru

Vytvoríme pre vás moderné a užívateľsky príjemné weby na mieru. V dnešnej dobe sú webové stránky často prvým kontaktným miestom so zákazníkom. Preto musia zaujať a priviesť zákazníka k akcii – či už k online objednávke, stiahnutiu dokumentu, zadaniu e-mailu alebo k telefonickému, prípadne osobnému kontaktu.
Platformy pre webstránky
Samozrejmosťou moderných web stránok je zaujímavá grafika a jednoduché ovládanie vrátane pridávania obsahu (článkov, obrázkov, bannerov) aj pre neskúsených užívateľov. K dispozícii máte stovky preddefinovaných grafických vizuálov a tém ktorých výhodou je veľmi rýchle nasadenie a používanie. V úvodnej fáze vám radi pomôžeme s vytvorením a spustením do prevádzky vašej novej webovej stránky.

SEO
optimalizácia pre vyhľadávače

SEO (Search Engine Optimization – optimalizácia pre vyhľadávače) výrazne posunie váš web na popredné miesta v bezplatnom (organickom) vyhľadávaní a tým priamo zvýši návštevnosť vašich webstránok.
Analýza a meranie
Pripravíme pre vás komplexnú analýzu jestvujúcich webstránok, navrhneme potrebné opatrenia pre zvýšenie návštevnosti, zriadime sledovanie štatistík o správaní návštevníkov – Google Analytics a Webmaster Tools.

ChatBot
najnovší marketingový trend

CHATovacie roBOTy v súčasnosti zaznamenávajú výraznejší nástup. ChatBot je software, ktorý komunikuje s ľuďmi na základe vopred naplánovaných scenárov. Reaguje na voľbu cez tlačidla, kľúčové slová alebo slovné spojenia a na ich základe poskytuje odpovede. Takto šetrí čas predajcom a klientom poskytuje potrebné informácie práve vtedy, keď ich žiadajú.

Vývoj a nasadenie

V prípade ChatBotov nejde o posielanie správ ľuďom hlava nehlava ako to často býva v prípade e-mail marketingu. Veľa firiem ich nevyužíva správne. My pre vás ChatBota navrhneme, vytvoríme, nasadíme a riadne otestujeme vrátane vytvorenia vývojovej schémy pre minimalizovanie chýb.

E-mail marketing

Komplexné a jednoduché riešenie priamo pre vás!

Našim klientom poskytujeme základné aj pokročilé funkcie, ktoré šetria čas a peniaze. Zbieranie nových kontaktov, rýchla tvorba nádherných responzívnych e-mailov, sofistikovaná automatizácia, jednoduché odosielanie a kompletná štatistika.

Štatistiky
Štandardná otvárateľnosť správ v e-mail marketingu je na úrovni 25% a klikateľnosť na úrovni 4%. Naše kampane nezriedka dosahujú otvárateľnosť 34% a klikateľnosť takmer 8%.

SMS brána

Rýchla a cielená komunikácia so zákazníkmi

Určite máte vlastnú databázu klientov s ktorými potrebujete komunikovať. Okrem emailov ponúkame možnosť zasielania SMS správ priamo do mobilu vašich zákazníkov, samozrejme v lepších cenách ako ponúkajú celoslovenskí mobilní operátori. V dnešnej dobe potrebné pre každú firmu.

Štatistiky

Otvárateľnosť SMS správ je takmer 100% (kto si nepozrie SMSku?) a klikateľnosť približne 29% niekedy aj 35%. To je úplne skvelé!


Prečo webstránku
od nás?

0
automat. postupov
0
mobilných aplikácií
0
našich klientov
0
rokov na trhu

Máte pre nás nový projekt?

Image
logo

Naše Power Apps mobilné aplikácie vytvorené na mieru pre firmených klientov využívajúcich Microsoft 365

Kontakty

SOFTVER-NA-MIERU.SK s.r.o.

IČO: 47365757 | DIČ: 2023839059

IBAN: SK0583300000002900462672

+421 908 125 422

info@softver-na-mieru.sk

Informácie

Dôveryhodná firma

doveryhodna firma 2017